Daňové priznanie

Spracujeme pre Vás daňové priznania za rok 2019. Vyplňte svoje údaje v online formulári, priložte všetky dokumenty, vyberte si typ daňového priznania a formulár odošlite. Vaše daňové priznanie Vám vypracuje a elektronicky zašle náš tím.

Objednávka

Nestrácajte čas cestovaním za účtovnou firmou. Vyplnenie formulára vám zaberie len 2 minúty. O zvyšok sa už postaráme my.

  1. Vyplňte osobné údaje

  * Údaje s týmto označením sú potrebné pre vypracovanie daňového priznania.

  Meno *

  Telefón *

  Adresa podnikania / trvalého bydliska

  2. Pripojte dokumenty

  Všetky faktúry, potvrdenia a iné doklady, ktoré potrebujete spracovať zabalte do 'zip' archívu, ktorý pripojte k objednávke. Maximálna povolená veľkosť je 25MB. V prípade ak máte viacej dát kontaktujte nás.

  Nahrať doklady*

  3. Vyberte typ daňového priznania*

  Daňové priznanie Typ A - Príjem zo zamestnania na Slovensku, alebo Príjem zo zahraničia, alebo Príjem dôchodcu, alebo Príjem študenta. - 29,00 €Daňové priznanie Typ B - Fyzická osoba - podnikateľ, ktorý vedie jednoduché účtovníctvo - 69,00 €Daňové priznanie Typ B - Fyzická osoba - Paušálne výdavky z podnikania na Slovensku. - 49,00 €Do 31.1. 2020: Daňové priznanie k dani z nehnuteľností - 49,00 €Daňové priznanie právnických osôb. Firmy, alebo jedno - osobové s.r.o. , ktoré vedú podvojné účtovníctvo, vrátane príloh. - 119,00 €

  Poznámka k objednávke

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vyplnenia daňového priznania